STOP NEMOCI

Program zdravotní prevence a zajištění základní zdravotní péče pro chudé

Mezinárodní ozdravný program zdravého životního stylu "NEWSTART" (Nový začátek) probíhá ve více jak 100 zemích světa a zaměřuje se na prevenci civilizačních onemocnění a léčbu upraveným a vyváženým životním stylem. Zároveň vychovává a snaží se vést nastupující generaci ke zlepšení svého zdraví a kvality života.

Jednoduchou, praktickou, komplexní a motivující formou klade důraz na prevenci, celostní léčbu a pozitivní životní orientaci. Jeho aplikace dokáže zastavit nárůst civilazačních nemocí a dokonce je podstatně snížit.

V průběhu zdravotních přednášek NEWSTART a především při výstavách Health Expo se setkáváme s lidmi, kteří potřebují i lékařskou pomoc, ale byla pro ně většinou finančně ale i jinak nedostupná. Dopravujeme je k lékaři v nemocnici v Nyororo a v Mafinga  a zdravotní péči jim hradíme z prostředků projektu a dalších dárců.

Když je mi špatně, nebo se zraním, jdu k doktorovi. Tuhle naši samozřejmost nemůže udělat většina chudých lidí v této oblasti a přitom stačí často velmi málo, např. 300,- Kč. Hodnota jednoho oběda může i zachránit život. Přidejte se k nám.

SDÍLEJTE NAŠI STRÁNKU